Speelschema WK 2018

Het speelschema WK 2018 is bekend. Althans, de opzet van het speelschema is opgesteld. Na de kwalificatiereeks zal tijdens de loting bekend worden welke landen in welke groepen komen te spelen. Wat al wel vaststaat is dat het gastland in Groep A zit.

Het WK 2018 in Rusland wordt gespeeld van 14 juni 2018 (openingswedstrijd) tot en met 15 juli 2018 (finale).

speelschema wk 2018

Speelschema Groepsfase WK 2018

DatumNL TijdSpeelstadGroepWedstrijdUitslagKaarten
14-06-201817:00Moskou (Loezjniki)ARusland – A2
15-06-201814:00JekaterinenburgAA3 – A4
15-06-201817:00Sint-PetersburgBB3 – B4
15-06-201820:00SotsjiBB1 – B2
16-06-201812:00KazanCC1 – C2
16-06-201815:00Moskou (Spartak)DD1 – D2
16-06-201818:00SaranskCC3 – C4
16-06-201821:00KaliningradDD3 – D4
17-06-201814:00SamaraEE3 – E4
17-06-201817:00Moskou (Loezjniki)FF1 – F2
17-06-201820:00Rostov a/d DonEE1 – E2
18-06-201814:00Nizjni NovgorodFF3 – F4
18-06-201817:00SotsjiGG1 – G2
18-06-201820:00VolgogradGG3 – G4
19-06-201814:00Moskou (Spartak)HH1 – H2
19-06-201817:00SaranskHH3 – H4
19-06-201820:00Sint-PetersburgARusland – A3
20-06-201814:00Moskou (Loezjniki)BB1 – B3
20-06-201817:00Rostov a/d DonAA4 – A2
20-06-201820:00KazanBB4 – B2
21-06-201814:00JekaterinenburgCC1 – C3
21-06-201817:00SamaraCC4 – C2
21-06-201820:00Nizjni NovgorodDD1 – D3
22-06-201814:00Sint-PetersburgEE1 – E3
22-06-201817:00VolgogradDD4 – D2
22-06-201820:00KaliningradEE4 – E2
23-06-201814:00Moskou (Spartak)GG1 – G3
23-06-201817:00SotsjiFF1 – F3
23-06-201820:00Rostov a/d DonFF4 – F2
24-06-201814:00Nizjni NovgorodGG4 – G2
24-06-201817:00JekaterinenburgHH4 – H2
24-06-201820:00KazanHH1 – H3
25-06-201816:00SamaraAA4 – Rusland
25-06-201816:00VolgogradAA2 – A3
25-06-201820:00SaranskBB4 – B1
25-06-201820:00KaliningradBB2 – B3
26-06-201816:00Moskou (Loezjniki)CC4 – C1
26-06-201816:00SotsjiCC2 – C3
26-06-201820:00Sint-PetersburgDD4 – D1
26-06-201820:00Rostov a/d DonDD2 – D3
27-06-201816:00KazanFF4 – F1
27-06-201816:00JekaterinenburgFF2 – F3
27-06-201820:00Moskou (Spartak)EE4 – E1
27-06-201820:00Nizjni NovgorodEE2 – E3
28-06-201816:00VolgogradHH4 – H1
28-06-201816:00SamaraHH2 – H3
28-06-201820:00KaliningradGG4 – G1
28-06-201820:00SaranskGG2 – G3

Speelschema WK 2018 achtste finales

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
30-06-201816:00KazanWinnaar groep C –
Tweede plaats groep D
30-06-201820:00SotsjiWinnaar groep A –
Tweede plaats groep B
01-07-201816:00Moskou (Loezjniki)Winnaar groep B –
Tweede plaats groep A
01-07-201820:00Nizjni NovgorodWinnaar groep D –
Tweede plaats groep C
02-07-201816:00SamaraWinnaar groep E –
Tweede plaats groep F
02-07-201820:00Rostov a/d DonWinnaar groep G –
Tweede plaats groep H
03-07-201816:00Sint PetersburgWinnaar groep F –
Tweede plaats groep E
03-07-201820:00Moskou (Spartak)Winnaar groep H –
Tweede plaats groep G

Speelschema kwartfinales WK 2018

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
06-07-201816:00Nizjni NovgorodWinnaar achtste finale 1 –
Winnaar achtste finale 2
06-07-201820:00KazanWinnaar achtste finale 5 –
Winnaar achtste finale 6
07-07-201816:00SamaraWinnaar achtste finale 7 –
Winnaar achtste finale 8
07-07-201820:00SotsjiWinnaar achtste finale 3 –
Winnaar achtste finale 4

Halve finales WK 2018

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
10-07-201820:00Sint-PetersburgWinnaar kwartfinale 1 –
Winnaar kwartfinale 2
11-07-201820:00Moskou (Loezjniki)Winnaar kwartfinale 3 –
Winnaar kwartfinale 4

Troostfinale WK 2018

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
14-07-201816:00Sint-PetersburgVerliezer halve finale 1 –
Verliezer halve finale 2

Finale WK 2018

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
15-07-201817:00Moskou (Loezjniki)Winnaar halve finale 1 –
Winnaar halve finale 2

Kan je goed voorspellen?

Doe mee met onze grote EK Pool, de grootste EK Pool van Nederland!